Neděláme jenom střechy

Kompletní střechy

Pokud jste se rozhodli pro novostavbu, či rekonstrukci vaší stávající staré střechy, je nejvhodnějším řešením nechat celý střešní plášť zhotovit jako komplet jedním zhotovitelem. Usnadníte tím návaznost jednotlivých etap výstavby, a zároveň se zlepší vaše pozice při případné reklamaci díla. Problémem obvykle bývá takovou společnost, která disponuje všemi potřebnými řemesly sehnat, zvláště pak u objektů většího rozsahu. Naše společnost je schopna Vám zhotovit střechu kompletní. Tzn. veškeré práce tesařské, pokrývačské, klempířské včetně drobných zednických prací, které střecha vyžaduje. Máme proškolené zaměstnance schopné i rekonstrukce chráněných památkových objektů s přesně stanovenými postupy a složitým provedením dřívějších krovů.

Zobrazit referenční fotky

Tesařské práce

Nabízíme Vám veškeré tesařské práce, jako jsou montáže krovů, půdní vestavby, demontáž krovů, rekonstrukce střech, zahradní pergoly, obklady stěn a stropů, půdní nástavby a mnoho dalšího. Zvládneme i rekonstrukce historických krovů, tak jak si můžete prohlédnout níže. Nedílnou součástí je i zhotovení krovu pomocí lisovaných dřevěných vazníků viz.příhradové vazníky

Zobrazit referenční fotky

Klempířské práce

Klempířské práce jsou nedílnou součástí střechy. Naše společnost zajistí montáž okapových systémů, světlíků, oplechování komína, zkrátka vše co klempířina na střeše nabízí. Klempířské prvky dodáváme v různých provedeních z Cu, Al, titanzinku, pozinku, Ruukki, Lindab aj.

Zobrazit referenční fotky

Pokrývačské práce

Vhodný výběr střešní krytiny je základem střechy z hlediska účelu stavby a především vzhledu a ceny. Naše společnost pracuje s širokou škálou střešních krytin jako jsou např. Bramac,Tondach,Stodo,Ruukki, Lindab, Cembrit, různými druhy šindele aj. V případě zájmu Vám tedy poradíme, která konkrétní krytina se na nemovitost nejlépe hodí a sdělíme Vám i cenové rozpětí jednotlivých krytin.

Zobrazit referenční fotky

Truhlářství

Nedílnou součástí stavební společnosti AB Bělohlávek s.r.o. je již od samotného jejího vzniku truhlářská dílna, která je schopna Vám na přání zhotovit jakýkoli nábytek podle Vašeho požadavku. Výhodou naší dílny je především to, že se jedná o zakázkovou výrobu, nikoli o sériovou výrobu jednotlivých dílů, ze kterých musí být nezbytně Váš nábytek složen. Každý kus vyrobeného nábytku je tedy svým způsobem originální a není možné se stejným setkat nikde jinde. Moderně vybavená dílna je schopna na Vaše přání zhotovit kompletní kuchyňskou linku, obývací stěnu, postele, poličky, eurookna či dveře a mnoho dalšího. Toto vše zhotovujeme na přání zákazníka z jím vybraného materiálu a komponentů přesně tak, aby vše vyhovovalo jeho představám.

Okna a dveře

Eurookna jsou jednoznačným trendem poslední doby. Oblíbeny jsou především pro svoji kvalitu, energetickou úsporu a také pro svůj luxusní vzhled a dlouholetou životnost. U naší společnosti si můžete nechat zhotovit dřevěná eurookna a dveře přesně odpovídající Vašim požadavkům, co do samotného vizuálního pojetí, barvy i kování. Díky široké nabídce vzorů si u nás vybere opravdu každý. Naleznete u nás vzory vhodné do moderních budov, rodinných domů a vil, rustikálních chalup, ale v neposlední řadě i do historických památkově chráněných objektů.

Zobrazit referenční fotky

Kuchyňské linky

Srdcem každé domácnosti je pochopitelně kuchyně a prostor, který k ní bezprostředně náleží. Je proto nezbytné, aby se v tomto prostoru cítila celá rodina komfortně, a aby tento životní prostor vyhovoval přesně jejím požadavkům a představám. Naše společnost vyrábí kuchyňské linky přesně na míru, přičemž si Vaši budoucí kuchyňskou linku přijedeme osobně zaměřit a následně zcela zdarma připravíme návrh nabídkové ceny. K výrobě používáme lamino třískové desky nebo foliované medium density fibreboard (MDF). Nedílnou součástí jsou i jednotlivé vnitřní uspořádací prvky linky jako jsou výsuvné koše, dvojité šuplíky, drátěný program, vysouvací rohy apod. Po zhotovení nové kuchyňské linky Vaši starou linku odvezeme do sběrného dvora, a zajistíme taktéž veškeré doprovodné zednické a instalatérské práce tak, aby Vaší jedinnou starostí bylo jen to, co si na nové lince poprvé uvaříte.

Zobrazit referenční fotky

Ostatní nábytek

Domov pochopitelně netvoří jen okna, dveře a kuchyňské linky, ale i ostatní nábytek, který dotváří celkový dojem z interiéru. Naše společnost tak pochopitelně zhotovuje i další tradiční domácí komponenty jako jsou vestavné a samostojící skříně, obývákové stěny, postele, pracovny a knihovny a mnoho dalšího.

Zobrazit referenční fotky

Půjčovna lešení

Bezpečnost, stabilita a flexibilita. To jsou hlavní požadavky na lešení v dnešní době. Takové požadavky splňuje i lešení SGB, kterým disponuje naše společnost. Výhodou rámového lešení je rychlost výstavby a také snadná montáž i demontáž. Kvalitní lešení je dnes základem každé stavby a používá se nejvíce při zateplení staveb, obkladů štítů a jiných pracích, které lešení vyžadují. Lešení na místo stavby dovezeme, postavíme včetně veškerých kotvících prvků a zavětrování a po použití opět rozebereme a odvezeme.

Příhradové vazníky

Trendem poslední doby se pro mnoho zákazníků stává použití dřevěných lisovaných vazníků. Jedná se o dřevěné vazníky spojované pomocí ocelových desek s prolisovanými trny. Výhodou této technologie je především úspora času a určitá ekonomická úspora oproti klasickému krovu. Časová úspora na stavbě je téměř poloviční, přestože čas není na úkor kvality. Pro rodinné domy bez podkroví poskytuje tato technologie vytvoření stropní konstrukce přímo na vazník, ale naopak jsme schopni vyrobit i vazníky pro možnost půdní vestavby tak, aby samotná konstrukce nepřekážela. Pokud se rozhodnete pro tuto technologii, jsme schopni Vám vazníky navrhnout, vyrobit a namontovat do několika málo dnů. Samozřejmostí je předání veškerých potřebných dokladů včetně kompletní statické dokumentace.

Zobrazit referenční fotky
ZOBRAZIT CERTIFIKÁTY